Obtenir une Soubscription pour cacher toutes les annonces

Sondage

En sevdiğiniz hangisi

Sadece eu+ 10K
4
World map 50k
12
Ancient world
3
Ww1
7
3v3
4
Eu+ 3K veya 5k
1
Düellolar
1
Değisik senaryolar
6
Ne atwarı be bosver oynama
1

Total des votes: 38
11.09.2015 - 16:04
Kim nasil seviyo bakalim
----
---------------------------------------------------------------- - - - - - - - -

----------------------------------------------------------------- - - - -- - - -
Chargement...
Chargement...
12.09.2015 - 15:35
Beyler bir şey sorucam oyuna 4-5 gün önce başladım . Emperyalist diye bir strateji türünü açtım . Kullansam mı kullanmasam mı ? Artıları ve eksileri neler ?
Chargement...
Chargement...
12.09.2015 - 16:44
Tüm birimlerden 1 saldırı puanı alır ve tüm birimlerin maliyetini 30 azaltır. kullanabilirsen güzel strateji
----
---------------------------------------------------------------- - - - - - - - -

----------------------------------------------------------------- - - - -- - - -
Chargement...
Chargement...
13.09.2015 - 07:45
Teşekkürler , bir şey daha sormak istiyorum şu anda 4500 SP var , Deniz stealth , Kara Stealth , Stealth ustası bunlar sanırım ek birimler açıyor fakat özellikleri neler ? bide sizce o stealth'ları almalı mıyım ?
Chargement...
Chargement...
13.09.2015 - 10:06
Bişey değil. stealt işe yarar oyunun bazı zamanlarında. düşmanın boş sehirleri olur gönderirsin gizlice askerleri. ben stealt ustasını fazla kullanmam acıkcası.
böyle stratejilerin özellikleriniöğenmek istersen yardım bölümünde birimler ve stratejiler var orda özelliklerin hepsini bulabilirsin
----

Chargement...
Chargement...
13.09.2015 - 10:07
Kara stealtını acman iyi olur senin için
----

Chargement...
Chargement...
13.09.2015 - 11:47
Teşekkürler
Chargement...
Chargement...
05.11.2015 - 15:48
En sevileni world 50 k hayırlı olsun
----

Chargement...
Chargement...
27.02.2016 - 11:41
Ecrit par Black Flag -_., 05.11.2015 at 15:48

En sevileni world 50 k hayırlı olsun

aynen
----
EdizS Atwar Pro gamer
Chargement...
Chargement...
atWar

About Us
Contact

Confidentialité | Conditions d'utilisations | Bannières | Partners

Copyright © 2024 atWar. All rights reserved.

Rejoignez-nous sur

Passez le mot